Vi som jobbar på Dille

Funderar du på något? Mejla oss gärna på förnamn.efternamn@dillegard.se
Så hör vi av oss!

Hans Stenberg

"More is more" hans.stenberg@dillegard.se

Hans Stenberg

REKTOR DILLE GÅRD +46 70 539 98 91
Per Hjalmarsson

per.hjalmarsson@dillegard.se

Per Hjalmarsson

REKTOR +46 70 450 50 88
Anders Nilsson

anders.nilsson@dillegard.se

Anders Nilsson

LÄRARE JAKT & VILTVÅRD
Daniel Svensson

daniel.svensson@dillegard.se

Daniel Svensson

LÄRARE ÄVENTYRSTURISM
Emil Halvarsson Bixo

emil.halvarsson.bixo@dillegard.se

Emil Halvarsson Bixo

LÄRARE SKOG & SKOGSMASKIN
Therese Lyon

therese.lyon@dillegard.se

Therese Lyon

LÄRARE HUND
Marielle Eriksson-Knutas

Tjänstledig. marielle.eriksson.knutas@dillegard.se

Marielle Eriksson-Knutas

LÄRARE DJURVÅRD
Pauline Selberg

pauline.selberg@dillegard.se

Pauline Selberg

ADMINISTRATÖR
Lena Persson

lena.persson@dillegard.se

Lena Persson

LOKALVÅRD
Martin Sundström

martin.sundstrom@dillegard.se

Martin Sundström

MATEMATIK- OCH FYSIKLÄRARE
Hanna Lindqvist

hanna.lindqvist@dillegard.se

Hanna Lindqvist

SPECIALPEDAGOG
Mia Engström

mia.engstrom@dillegard.se

Mia Engström

LÄRARE TRANSPORT
Anna Ringner

anna.ringner@dillegard.se

Anna Ringner

LÄRARE SVENSKA & RELIGION
Dan Eriksson

dan.eriksson@dillegard.se

Dan Eriksson

LÄRARE SKOG & SKOGSMASKIN
Andreas Westberg

andreas.westberg@dillegard.se

Andreas Westberg

STUDIE- OCH YRKESVÄGLEDARE - ELEVHANDLEDARE - MARKNADSFÖRING
Angelica Åsberg

angelica.asberg@dillegard.se

Angelica Åsberg

ETOLOG, KURSSAMORDNARE DISTANSUTBILDNING
Anna Melin

anna.melin@dillegard.se

Anna Melin

KURSANSVARIG DJURVÅRD DISTANS
Linda Johansson

linda.johansson@dillegard.se

Linda Johansson

LÄRARE SKOG
Patrik Holmberg

patrik.holmberg@dillegard.se

Patrik Holmberg

FASTIGHET
Elisabeth Berg

elisabeth.berg@dillegard.se

Elisabeth Berg

Elevhandledare
Sandra Medén

sandra.meden@dillegard.se

Sandra Medén

BITRÄDANDE REKTOR
Malin Johansson

malin.johansson@dillegard.se

Malin Johansson

ADMINISTRATÖR EKONOMI