Nedan hittar du kontaktinformation till oss

Skolchef och VD Dille gård AB

Hans Stenberg
+46 70 539 98 91
hans.stenberg@dillegard.se

 

Gymnasiefrågor och allmänna frågor

Per Hjalmarsson, Rektor
+46 70 450 50 88
per.hjalmarsson@dillegard.se

 

Gymnasiefrågor och allmänna frågor

Sandra Medén, Biträdande rektor 
sandra.meden@dillegard.se

 

Vuxenstudier

Malin Thors Rosequist, Utbildningschef VUX
Malin.t@dille.se

 

Kommunikation och marknadsföring

Tove Johansson, kommunikatör och digital designer
Tove.j@dille.se

 

Studievägledning

Andreas Westberg, studie- och yrkesvägledare
för gymnasiet. Elevhandledare
+46 72 742 23 16
andreas.westberg@dillegard.se

 

Administratör

Pauline Selberg, kontaktas vid allmänna frågor och systemfrågor
+46 70 260 60 34
pauline.selberg@dillegard.se

Elevhälsan

Skolkurator:
Kajsa Ångström, +4670 310 80 66, kajsa.angstrom@dillegard.se 
Skolsköterska:
Ulrika Wikberg +4672 559 29 03, ulrika.wikberg@dillegard.se
Specialpedagog
:
Hanna Lindqvist, +4670 356 60 26, hanna.linqvist@dillegard.se 

 

Elevhandledare

Andreas Westberg 072-742 23 16
Bettan 072-742 23 98
Mia Cederberg 070-310 80 35

 

Boende

malin.johansson@dillegard.se
+46 70 109 45 59

 

Hästfrågor

hastar@dillegard.se

 

Hundfrågor

hundar@dillegard.se 

 

Skogsfrågor

skogsutbildningar@dillegard.se

 

Fastighetsfrågor

Patrik Holmberg
patrik.holmberg@dillegard.se

 

Dille Gård Naturbruksgymnasium

Dille 226
836 95 Ås
+46 63 381 11
info@dillegard.se

 

 

Tel: +46 63-381 11

Mail: info@dillegard.se

Adress: Dille 226, 836 95, Ås

 

Gymnasium

Komvux

Yrkeshögskola

Uppdragsutbildningar

Kontakta oss 1

Behöver du visselblåsa om något?